راهنمای خرید بهترین کفش پاشنه بلند زنانه

راهنمای خرید بهترین کفش پاشنه بلند زنانه

خرید کفش برای خانم‌ها اهمیت بسیار زیادی دارد. خرید این محصول به دلیل استفاده برای اهداف مختلف برای خانم‌ها و کاربردهایی که از آن انتظار می‌رود، کمی سخت شده است. خانم‌ها معمولاً از کفش‌ها برای زیباتر کردن تیپ ظاهری، ست کردن با سایر لباس‌ها مانند کیف یا مانتو و البته برای بلندتر نشان دادن قد استفاده می‌نمایند. استفاده از کفش‌هایی با پاشنه‌های بلند نیز به همین دلیل در میان زنان رواج پیدا کرده است. شیک بودن این نوع از کفش‌ها یک طرف و تفاوت قدی که برای خانم‌ها ایجاد می‌نماید، از طرف دیگر باعث شده تا خرید کفش پاشنه بلند زنانه اهمیت زیادی پیدا نماید؛ اما در خرید این محصول مورد مهم دیگری هم باید در نظر گرفته شود که از چشم بسیاری از کاربران مخفی مانده و معمولاً توجه زیادی به آن نمی‌شود.

راحتی پا و عدم ایجاد فشار به پاها و زانوها مورد مهمی است که در خرید این محصول باید به آن دقت کنید. در ادامه این مقاله از سایت هیشکی با ترفندهای انتخاب بهترین کفش پاشنه بلند زنانه با شما همراه هستیم.

کفش پاشنه بلند زنانه

کفش پاشنه بلند زنانه در انواع مدل‌های متنوع و در جنس‌ها و طرح‌های مختلف ساخته شده و در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. اصلی‌ترین مشخصه این محصول پاشنه بلند آن است. البته انواع پاشنه‌های تولید شده برای این محصول نیز متفاوت است اما با این حال بلندی پاشنه برای بلندتر دیده شدن قد، هدف اصلی خانم‌ها از این خرید است؛ اما کدام یک از انواع این کفش می‌تواند بهترین شرایط را برای شما ایجاد کرده و به اصطلاح بهترین انتخاب باشد؟ در خرید کفش پاشنه بلند زنانه تنها تکیه بر اندازه پاشنه ممکن است موجب خریدی اشتباه شود. البته به یاد داشته باشید که قرار هم نیست با این کفش‌ها مسافت‌های خیلی طولانی را بپیمایید. در ادامه هر چه بیشتر با این نوع از کفش‌های زنانه آشنا خواهید شد.

راهنمای خرید بهترین کمربند زنانه
حتما بخوانید

راهنمای خرید کفش پاشنه بلند زنانه

در راهنمای خرید کفش پاشنه بلند زنانه به دنبال معرفی معیارهای برای بهترین انتخاب برای شما هستیم. این معیارها به شرح زیر می‌باشند:

اندازه پاشنه

مهمترین معیار در انتخاب این کفش اندازه پاشنه است. اندازه پاشنه کفش پاشنه بلند زنانه می‌تواند از ۳ تا ۱۵ سانتی‌متر باشد. این کفش‌ها را می‌توانید بسته به سلیقه و تجربه خود تهیه کنید. معمولاً هرچقدر پاشنه کفش‌ها بلندتر باشد، کفش لوکس‌تر خواهد بود. البته رفتن سراغ کفش‌های خیلی بلند ممکن است از نظر راحتی استفاده مشکلاتی در بر داشته باشند. تحقیقات هم نشان داده که این قبیل کفش‌ها فشار زیادی روی پا وارد کرده و ممکن است در دراز مدت باعث بروز مشکلاتی در آن شود. همچنین به خاطر داشته باشید که با بلندتر شدن پاشنه کفش باید کمتر با آن راه رفته و مسافت طی شده را کاهش دهید.

پوشیدن کفش پاشنه بلند زنانه برای تازه کارها

برای افرادی که به تازگی درصدد شروع برای پوشیدن این قبیل کفش‌ها هستند، بهترین سایز پاشنه‌های ۵ سانتی‌متری است. پاشنه‌هایی که نه خیلی بلند است و نه خیلی کوتاه. این پاشنه برای کسانی که تاکنون عادت به پوشیدن کفش‌های تخت و یا پاشنه‌های کوتاه داشتند، می‌تواند بهترین انتخاب باشد.

جنس رویه کفش

یکی دیگر از معیارهای انتخاب کفش پاشنه بلند زنانه انتخاب جنس رویه آن است. در این انتخاب شما می‌توانید سراغ محصولات خیلی براق بروید و یا از محصولات چرم و جیر استفاده کنید. محصولات خیلی براق برای مراسمات عروسی مناسب‌تر هستند اما درنهایت بسته به سایر لباس‌های مجلسی خود می‌توانید دست به این انتخاب بزنید.

راهنمای خرید بهترین دستکش زنانه
حتما بخوانید

باریک و یا پهن بودن پاشنه

همچنین در انتخاب کفش پاشنه بلند زنانه می‌توانید از میان کفش‌هایی با پاشنه باریک و یا پهن نیز انتخاب کنید. برای کسانی که عادت به پوشیدن این قبیل کفش‌ها ندارند، انواع پاشنه‌های پهن‌تر می‌تواند بهتر باشد؛ اما برای افراد حرفه‌ای و با تجربه کفش‌های با پاشنه باریک جذابیت بیشتری به دنبال خواهد داشت.

نکات مهم هنگام خرید کفش پاشنه بلند زنانه

  • اگر خیلی در پوشیدن کفش پاشنه بلند زنانه تبحر ندارید، بهتر است از نمونه‌هایی با پاشنه ۷ سانتی‌متر و کمتر استفاده کنید.
  • راحتی پای خود را در کفش فدای لوکس بودن زیاد آن نکنید.
  • دقت کنید که کفش‌های نوک تیزتر بلندتر دیده می‌شوند.