راهنمای خرید بهترین پلیور مردانه

راهنمای خرید بهترین پلیور مردانه

پلیور مردانه نیز در لیست لباس‌های پرطرفدار مردان است. خرید لباس و پوشاک هم برای خانم‌ها و هم برای آقایان جذابیت‌های خاص خود را دارد. هرچند وجود اجناس بسیار متنوع انتخاب میان یکی از موارد را سخت کرده اما همچنان خرید لباس یکی از خریدهای مورد علاقه همه است. در دسته بندی لباس‌ها انتخاب پلیور مربوط به لباس‌های گرم می‌شود. وجود طرح‌های بسیار متنوع هم در شکل ظاهری و هم در طرح روی لباس باعث شده تا انتخاب از میان این محصولات بسیار سخت شود.

از جهت دیگر چالشی به نام قیمت نیز به عنوان یک چالش بزرگ پیش روی کاربران قرار دارد. برای اینکه بتوانید شرایط ایده آلی را میان قیمت و جنس و طرح فراهم آورید، باید با معیارهای خرید هر محصول آشنا بوده و جنس‌ها و طرح‌های آن‌ها را بدانید. در این مقاله از سایت هیشکی سعی داریم تا این موارد را برای خرید پلیور مخصوص مردان با شما در میلان بگذاریم.

پلیور مردانه

یکی از لباس‌های مورد علاقه مردان که انواع آن هم برای پوشیدن در فصل پاییز و زمستان و هم برای اوایل بهار وجود دارد، پلیور مردانه است. پلیور لباسی است که هم می‌تواند در محیط‌های نیمه گرم مانند اداره‌جات و مراکز سرپوشیده گرمای لازم برای بدن را در فصولی مانند پاییز و یا اوایل بهار ایجاد نماید و هم در کنار لباس‌های دیگری مانند پالتو و یا کاپشن می‌تواند گرمای لازم در محیط سر باز در سرمای زمستان را برای کاربران به دنبال داشته باشد. البته انتخاب از میان جنس‌ها و طرح‌های مختلف چالش اصلی خرید این محصول محسوب می‌شود. محصولات تولیدی برای پلیورهای مخصوص مردان جدای از جنس و طرح، در نوع یقه، اندازه و قد لباس، طرح پایین پلیور، نوع آستین و … نیز متفاوت است. در ادامه با تشریح هر یک از این موارد سعی در راهنمای شما برای انتخاب بهترین محصول را خواهیم داشت.

راهنمای خرید بهترین کت و شلوار مردانه
حتما بخوانید

راهنمای خرید پلیور مردانه

مواردی که در راهنمای خرید پلیور مردانه بررسی می‌کنیم، کاملاً کاربردی بوده و امکان انتخاب از میان مدل‌های متنوع این محصول را برای شما راحت‌تر خواهد کرد.

جنس پلیور

به عنوان معیار اول باید به جنس پلیور اشاره کنیم. جایی که شما می‌توانید از میان جنس‌هایی مانند نخ یا پنبه، پشم و یا کشمیر دست به انتخاب بزنید. به ترتیب جنس‌های اشاره شده هم از نظر میزان گرمایش ایجاد شده و هم از نظر قیمت شرایط بهتری دارند. اگر قیمت و بودجه اهمیت زیادی ندارد، بهتر است سراغ جنس‌های کشمیر بروید. در صورت مهم بودن قیمت نیز می‌توانید از میان محصولات پنبه‌ای و یا نخی انتخاب کنید. البته برای کسانی که خیلی سرمایی بوده و نمی‌توانند گرمای زیاد لباس‌ها را حتی در فصول سرد تحمل کنند نیز انتخاب از میان محصولات نخی انتخاب مناسب‌تری خواهد بود.

نوع یقه پلیور مردانه

شاید در نگاه اول این موضوع چندان اهمیتی نداشته باشد، اما در زمان خرید پلیور انتخاب نوع یقه آن تبدیل به یک چالش بزرگ برای مردان می‌شود. انواع یقه‌ها برای هر نوع تیپی مناسب نیستند و هر کس بسته به نوع پوشش و سلیقه خود باید دست به انتخاب از میان محصولات موجود بزند. یقه گرد معمول‌ترین و رایج‌ترین نوع یقه برای این محصول است که معمولاً می‌توان آن را با اکثر انواع لباس‌ها پوشی. یقه اسکی برای روزهای خیلی سرد زمستان تعبیه شده و یقه ۷ نیز نوع دیگری از یقه‌های این پلیور است. البته در تولیدات جدید شاهد استفاده از یقه‌های به روزتر و جدیدتری نیز هستیم که افرادی که به دنبال خرید این دست از محصولات هستند می‌توانند از آن بهره‌مند شوند.

راهنمای خرید بهترین پالتو مردانه
حتما بخوانید

طرح پلیور

طرح پلیور نیز از نکات مهم انتخاب این محصول است. زیپ‌دار بودن یا نبودن قسمت یقه، نوع آستین و مواردی از این دست از جمله نکاتی است که در انتخاب طرح مناسب باید به آن دقت داشته باشید.

نکات مهم هنگام خرید پلیور مردانه

همچنین در زمان خرید پلیور مردانه باید دقت کنید که:

  • رنگ مناسبی برای خرید آن انتخاب کنید. رنگ پلیور را می‌توانید با سایر لباس‌های خود ست کنید.
  • به رنگ شلوار نیز در هنگام خرید و انتخاب پلیور دقت نمایید.
  • همچنین به نوع آستین‌ها و پایین پلیور نیز دقت کنید. این قسمت‌ها در انواع کشی، باز و … موجود هستند.